Ubytování pro turisty

Pro turisty uvádíme přehled možného ubytování v naší obci nebo v blízkém okolí.


Chalupa Pohadka

http://www.chalupapohadka.cz/ Jimramovské Pavlovice

Nově zrekonstruovaný rodinný penzion Chalupa Pohádka se nachází na kraji obce Jimramovské Pavlovice v malebném prostředí CHKO Žďárské vrchy. Je vhodný zejména pro rekreaci rodin s dětmi, ale i k setkání různých zájmových skupin a kolektivů. Pohádkové ubytování naleznete v apartmánech Pohádka (8 - 14 osob - chalupa), Nebe (4 osoby), Peklo (4 osoby)a Ráj (4 osoby). Penzion nabízí luxusní ubytování celkem až pro 26 osob a další pohádkové bytosti. Každý z apartmánů je vybaven vlastním soc. zařízení. 


Selské stavení

http://www.selskestaveni.cz/ Jimramovské Pavlovice

Selské stavení bylo postaveno v roce 1886 a je po částečné rekonstrukci. Nachází se ve vesničce Jimramovské Pavlovice, blízko Jimramova, v severovýchodní části Českomoravské vrchoviny v CHKO Žďárské vrchy v nadmořské výšce 600 m. Stavení je udržováno v původním stylu, atmosféru dotváří původní plemena domácích zvířat. Stavení je rozděleno na 2 apartmány Za pecí a Ve dvoře se společným vchodem. V každém apartmánu je plně vybavená kuchyně, s kachlovými kamny a sociální zařízení


Rodinný penzion Jimramovské Pavlovice

http://www.rodinny-penzion.cz/ Jimramovské Pavlovice

Nově otevřený Rodinný penzion Jimramovské Pavlovice je velmi vhodný pro ubytování rodin s dětmi, jelikož nabízí vybavení jako jídelní stoličky, dětské postýlky, vaničku, dětský koutek. V případě hezkého počasí mohou děti využít venkovní dětské hřiště s prolézačkami, skluzavkou a pískovištěm. Na dvoře naleznete nový zahradní nábytek, ohniště s grilem, pingpongový stůl, teepee a ruské kuželky. Parkování je zajištěno v uzavřeném dvoře, počet míst není omezen. 


Chalupa u Topinku

http://www.e-chalupy.cz/vysocina/ubytovani-odranec-pronajmuti-chalupa-na-vysocine-1650.php Odranec

Vysočina, to je nevyčerpatelná zásobárna úchvatných pohledů na zvlněnou krajinu. Třeba ten podvečerní z malé vesničky dolů do údolí k Novému Městu určitě stojí zato. Chalupa v této vísce vám nabídne dostatek pohodlí v dvoulůžkové a čtyřlůžkové ložnice v podkroví, obývací pokoj s krbem a TV, kuchyňka, koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem, WC, vytápění elektrické, venkovní posezení u chalupy.


Farma Kadeřávek

https://www.chalupa-vysocina.cz/ Věcov

Ubytování v nově vybudované farmě ve třech komfortních apartmánech v podkroví. 
Apartmány jsou prostorné a krásné, nově postavené v roce 2009. Objekt je nekuřácký.Každé apartmá má vybavenou kuchyni s jídelním koutem, TV, sociální zařízení a samostatný vchod. K dispozici je parkoviště, zahrada s pískovištěm, zahradním nábytkem a malým grilem. V podkroví je samostatná školící místnost s kuchyní a soc. zařízením pro konání kurzů. Do všech apartmánů vedou prostorné chodby a schodiště. 


Chalupa U POTOKA

https://www.chalupa-vysocina.cz/ Věcov

Ubytování v samostatné chalupě se zahradou a venkovním bazénem se čtyřmi apartmány v malebné vesničce Věcov, kde je Vám k dispozici veškerý komfort rodinného domku. Při obsazení celého objektu jednou skupinou přátel je možno využít v přízemí společenskou místnost v apartmánu Zvonek. Objekt je vytápěn ústředním topením. Apartmány je možno v případě zájmu propojit. Pokoje i kuchyně v apartmánech jsou prostorné. Máme pro Vás připraveno až 24 lůžek. Objekt je nekuřácký.