Ubytování pro turisty

Pro turisty uvádíme přehled možného ubytování v naší obci nebo v blízkém okolí.


Chalupa Pohadka

http://www.chalupapohadka.cz/ Jimramovské Pavlovice

Nově zrekonstruovaný rodinný penzion Chalupa Pohádka se nachází na kraji obce Jimramovské Pavlovice v malebném prostředí CHKO Žďárské vrchy. Je vhodný zejména pro rekreaci rodin s dětmi, ale i k setkání různých zájmových skupin a kolektivů. Pohádkové ubytování naleznete v apartmánech Pohádka (8 - 14 osob - chalupa), Nebe (4 osoby), Peklo (4 osoby)a Ráj (4 osoby). Penzion nabízí luxusní ubytování celkem až pro 26 osob a další pohádkové bytosti. Každý z apartmánů je vybaven vlastním soc. zařízení. 


Selské stavení

http://www.selskestaveni.cz/ Jimramovské Pavlovice

Selské stavení bylo postaveno v roce 1886 a je po částečné rekonstrukci. Nachází se ve vesničce Jimramovské Pavlovice, blízko Jimramova, v severovýchodní části Českomoravské vrchoviny v CHKO Žďárské vrchy v nadmořské výšce 600 m. Stavení je udržováno v původním stylu, atmosféru dotváří původní plemena domácích zvířat. Stavení je rozděleno na 2 apartmány Za pecí a Ve dvoře se společným vchodem. V každém apartmánu je plně vybavená kuchyně, s kachlovými kamny a sociální zařízení


Rodinný penzion Jimramovské Pavlovice

http://www.rodinny-penzion.cz/ Jimramovské Pavlovice

Nově otevřený Rodinný penzion Jimramovské Pavlovice je velmi vhodný pro ubytování rodin s dětmi, jelikož nabízí vybavení jako jídelní stoličky, dětské postýlky, vaničku, dětský koutek. V případě hezkého počasí mohou děti využít venkovní dětské hřiště s prolézačkami, skluzavkou a pískovištěm. Na dvoře naleznete nový zahradní nábytek, ohniště s grilem, pingpongový stůl, teepee a ruské kuželky. Parkování je zajištěno v uzavřeném dvoře, počet míst není omezen. 


Chalupa u Topinku

http://www.e-chalupy.cz/vysocina/ubytovani-odranec-pronajmuti-chalupa-na-vysocine-1650.php Odranec

Vysočina, to je nevyčerpatelná zásobárna úchvatných pohledů na zvlněnou krajinu. Třeba ten podvečerní z malé vesničky dolů do údolí k Novému Městu určitě stojí zato. Chalupa v této vísce vám nabídne dostatek pohodlí v dvoulůžkové a čtyřlůžkové ložnice v podkroví, obývací pokoj s krbem a TV, kuchyňka, koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem, WC, vytápění elektrické, venkovní posezení u chalupy.


Penzion Kadeřávek

https://www.chalupa-vysocina.cz/ Věcov

V našem rodinném Penzionu Kadeřávek v klidné vesničce Věcov si vychutnáte příjemné chvíle volna.

Pohodovou atmosféru umocňuje krásná krajina Žďárských vrchů.

Přírodu tady máte doslova na dosah ruky.

Okolí penzionu je ideální pro aktivní turisty, milovníky cykloturistiky i rodiny s malými dětmi. 


Chalupa U POTOKA

https://www.chalupa-vysocina.cz/ Věcov

Ubytování v samostatné chalupě se zahradou se čtyřmi apartmány v malebné vesničce Věcov, kde je Vám k dispozici veškerý komfort rodinného domku.

Při obsazení celého objektu jednou skupinou přátel je možno využít v přízemí společenskou místnost v apartmánu Zvonek.

Objekt je vytápěn ústředním topením.

Apartmány je možno v případě zájmu propojit.

Pokoje i kuchyně v apartmánech jsou prostorné.